Проекти та програми

Друга хвиля проєкту із розвитку шкільного самоврядування «Школа змін»

 02.01.2021

У рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру розпочато відбір шкіл Донецької області для участі у другій хвилі проєкту із розвитку шкільного самоврядування «Школа змін». ​Детальніше (див.)

___________________________________________________________________________________________

Навчальні курси проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація»

 26.11.2020

Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація» (Проєкт) упроваджується з 2012 року за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Виконавцем Проєкту є Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» у партнерстві з Міністерством освіти та науки України (МОНУ). Метою Проєкту є навчання дітей та підлітків житлово-комунальній грамоті та формування у них навичок енергоощадливої поведінки. Навчання відбувається за допомогою безкоштовної інноваційної онлайн-програми дистанційного навчання.

Нові можливості Проєкту протягом 2020-2021 навчального року:

➢ самостійний формат опанування навчальних курсів «Основи енергопостачання та енергозбереження» і «Абетка з основ житлово-комунального управління»;

➢ інтерактивний курс «Мій енергоефективний будинок» для 4-го класу, де теми представлені у вигляді коміксів, а перевірка знань відбувається через онлайн-ігри; ➢ навчання у форматі міжрегіональних класів;

➢ конкурси для ековолонтерів, які проводитимуть екологічні акції в різних регіонах України;

➢ новий, ще цікавіший формат конкурсів, активні учасники яких зможуть виграти планшети, смартгодинники та інші цінні призи;

➢ квести, участь у яких можна буде взяти дистанційно;

➢ започаткування міжнародного рівня командного навчання учнів та багато іншого!​

Детальніше (див.)

___________________________________________________________________________________________

School Food Generation

30.09.2020

 

МБФ «Жовто-Блакитні Крила» та ВГО «Поруч» у партнерстві з ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) з вересня 2020 року розпочали реалізацію проекту School Food Generation в рамках проекту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів у Луганській та Донецькій областях (підконтрольних Україні)».

Проект має на меті сприяти розвитку надійної системи контролю харчових продуктів в школах Донецької і Луганської областей, а також в сусідніх регіонах, поліпшення гігієни харчування і більш здорового шкільного харчування за допомогою впровадження принципів НАССР. Далі...

__________________________________________________________________________________________________

Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація»

15.09.2020

Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація»  упроваджується з 2012 року за фінансової  підтримки компанії ДТЕК. Виконавцем Проєкту є Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» у партнерстві з Міністерством освіти та науки України (МОНУ).

Метою Проєкту є навчання дітей та підлітків житлово-комунальній грамоті та формування у них навичок енергоощадливої поведінки. Навчання відбувається за допомогою безкоштовної інноваційної онлайн-програми дистанційного навчання.

Далі...

____________________________________________________________________________________________

Освітня програма «IТ nation»

24.02.2020

Департамент економіки облдержадміністрації інформує про Освітню Програму дл жителів Донецької та Луганської областей « IT nation» (далі - Програма), яку реалізу Глобальний договір ООН в Україні - офіційний представник глобальної мережі UN Globs Compact - ініціативи ООН, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамка Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Мета Програми - надати якісну онлайн IT - освіту для всіх бажаючих у регіоні віко? від 15 років та створити для них умови отримання додаткової освіти, кращі можливості дл працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключови: категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населенн регіону.

Навчання проходитиме за 5 напрямками: Advanced Frontend Web Developer, Wei Coder, Automation Software Tester (QA Engineer), Software Tester (QA Manual), Digital skills Набір триває з 01.02.2020 по 10.03.2020. заявка на участь www.bit.lv/ ITnation_2020. Далі (див.)

____________________________________________________________________________________________

Урядова програма “Спроможна школа для кращих результатів”

24.02.2020

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів” спрямовується на реалізацію проектів, пов’язаних із завершенням розпочатих у попередніх періодах будівельних робіт з будівництва нових будівель і споруд комунальних закладів загальної середньої освіти, реконструкцією, капітальним ремонтом існуючих будівель (їх частин), споруд закладів загальної середньої освіти (далі — будівельні роботи) та (або) формуванням нового освітнього простору у закладах загальної середньої освіти, у разі дотримання  умов. Даді (див.)

____________________________________________________________________________________________

Соціальний проект “Ти можеш усе" Можливості безмежні!”

24.02.2020

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 Групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.

05 лютого 2020 проект стартував У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю. Далі (див.)

______________________________________________________________________________________

© 2020 Департамент освiти Маріупольської мiської ради

2020-01-28_19-48-23.png

м. Маріуполь, пр. Миру, 70


e-mail: marosvita2015@ukr.net

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now