Протидія корупції

21.12.2016

Про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв,  колегіумів, спеціалізованих шкіл на 2017-2018 навчальний рік

09.12.2016

Про визначення відповідальних осіб управління освіти за застосування електронного цифрового підпису та перевірку факту подання декларацій суб’єктами декларування, які працюють в управлінні освіти

07.12.2016р

Щодо завершення  бюджетного року  2016

Акция к 1 сентября "Благодійність замість квітів"

19.08.2016

   Благотворительный фонд «Таблеточки» и сайт «Развитие ребенка» приглашают школы и детские сады, а также учителей и воспитателей присоединиться к акции «Благотворительность вместо цветов», целью которой является сбор средств для онкобольных украинских детей, которые нуждаются в нашей помощи.

   В рамках проведения акции организаторы предлагают родителям школьников и дошкольников вместо приобретения цветов на День знаний передать эти средства детям, которые нуждаются в лечении, а вместо цветов подарить учителю или воспитателю детского сада специальный сертификат о благотворительной помощи.

    Учителям школ и воспитателям детских садов предлагается отказаться от привычных цветочных подарков и сообщить об этом своим ученикам и их родителям на своей странице в социальной сети, на школьном стенде или на сайте школы.

   Чтобы принять участие в акции и проинформировать об этом родителей, учебные заведения, учителя и воспитатели могут воспользоваться специально подготовленными материалами.

   Помните, цветы достаточно быстро завянут, а благотворительная помощь позволит изменить жизнь не одного ребенка и его семьи к лучшему.

Организаторы акции: Благотворительный фонд «Таблеточки» и сайт «Развитие ребенка».       Информационный партнер сайт «Освіта.ua». Все собранные средства будут направлены в Международный благотворительный фонд «Таблеточки».

   Узнать больше об акции, сделать благотворительный взнос и распечатать сертификат можно по ссылке: http://childdevelop.com.ua/charity/

  Международный благотворительный фонд «Таблеточки» защищает интересы детей с онкологическими заболеваниями в Украине. Фонд основан волонтерами в 2011 году. Фонд предоставляет детям паллиативную и психологическую помощь, помогает родителям, развивает донорское движение в Украине. Подробнее на сайте www.tabletochki.org.

   Сайт «Развитие ребенка» является Интернет-ресурсом, созданным для помощи родителям, воспитателям и учителям в обучении детей. Материалы сайта имеют как информационную, так и практическую составляющую. На сайте размещаются статьи, практические и творческие задания для детей, а также другие материалы для развития ребенка.

   БОЛЬШЕ ОБ АКЦИИ

За матеріалами інтернет ресурсу

Освіта.ua
19.08.2016

Закон України “Про запобігання корупції” /доповнення/

05.01.2017

   Доводимо до Вашого, що згідно з Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України “Про Вищу раду правосуддя”, який набув чинність 05.01.2017, статтю 45 Закону України “Про запобігання корупції” доповнено частиною п’ятою такого змісту:

"5. Дія розділу VII цього Закону не поширюється на посадових осіб закладів, установ та організацій, які здійснюють основну діяльність у сфері соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, охорони здоров’я (крім керівників закладів охорони здоров’я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя) рівня), освіти (крім керівників вищих навчальних закладів та їх заступників), науки (крім президентів Національної академії наук України та національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів та головних учених секретарів Національної академії наук України та національних галузевих академій наук, інших членів Президії Національної академії наук України та президій національних галузевих академій наук, обраних загальними зборами Національної академії наук України та національних галузевих академій наук відповідно, керівників науково-дослідних інститутів та інших наукових установ), культури, мистецтв, відновлення та збереження національної пам’яті, фізичної культури, спорту, національно-патріотичного виховання".

    У зв'язку з наведеним, електронна декларація не подається посадовими особами закладів, установ та організацій, які здійснюють основну діяльність у сфері:

- освіти;

- культури, мистецтв, відновлення та збереження національної пам’яті;

- фізичної культури, спорту;

-  соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції;

- охорони здоров’я (крім керівників закладів охорони здоров’я обласного, районного, міського (міст обласного значення) рівня).

1 / 1

Please reload

Please reload

© 2020 Департамент освiти Маріупольської мiської ради

2020-01-28_19-48-23.png

м. Маріуполь, пр. Миру, 70


e-mail: marosvita2015@ukr.net

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now