Батькам

04.07.17

Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, який  підтверджує громадянство України, посвідчує особу чи її спеціальний статус» в частині отримання паспорта громадянина України при досягненні чотирнадцятирічного віку ( лист Міністерства освіти і науки України від 21.06.2017 № 1/9-342 «Щодо документа, що посвідчує особу»).

20.11.16

Корисні посилання щодо інклюзивної освіти

12.10.16

Ресурсний центр науково-методичного центру

08.09.16

Поради, рекомендації, інформація

Пам'ятка батькам «Комп'ютерна безпека»

Поради батькам першокласника «Як допомогти дитині в приготуванні домашнього завдання »

Як уберегти дітей від стресу

Рекомендації для батьків

Поради батькам про те, що треба і чого не треба роботи в канікули

Поради батькам

Рекомендації для батьків учнів щодо забезпечення безпеки в мережі Інтернет

1 / 2

Please reload

Інформаційно-просвітницька кампанія «Уважні батьки»

19.04.2019

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 12.04.2019 року №1/9-253 «Про проведення інформаційно-просвітницької кампанії «Уважні батьки» просимо довести до відома керівників та учнів (вихованців) закладів освіти, що Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» у квітні-серпні 2019 року проводить інформаційно-просвітницьку кампанію «Уважні батьки».

   Метою заходу є інформування батьків про основи безпечного Інтернету для дітей.

У межах кампанії у просвітницькій роботі з батьками та профілактичній роботі з дітьми можуть бути безкоштовно використані короткометражний фільм, матеріали веб-сторінки та сценарії занять, які розміщені за посиланням childfund.org.ua/diialnist/kampaniia-uvazhni-batky.

   Детальна інформація за тел.: (044) 537-20-16, e-mail: maliyenko@ccf.kiev.ua (Юлія Малієнко).

До уваги!

04.02.2019

Щодо програми громадського бюджету «Батьківський фонд»

До уваги!

01.02.2019

Про проведення урочистостей з нагоди вручення документів про загальну середню освіту

До уваги!

31.01.2019

Щодо надання платних послуг закладами освіти

Грантова програма “Батьківський фонд”

13.04.2018

Рішення Маріупольської міської ради від 28.02.2018 № 7/28-2437 "Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Маріуполя" (Документ).

 

Глава 2. Програма "Бітьківський фонд" /Витяг/ (Документ)

Запрошуємо дітей до творчих колективів позашкільних закладів міста!

22.08.2017

З метою організованого дозвілля,  розвитку творчого, інтелектуального та духовного потенціалу, покращення рівня комунікації підростаючого покоління та виявлення обдарованих дітей,  у  Маріуполі організована робота  6 позашкільних навчальних закладів, серед який міський Центр позашкільної роботи за місцем мешкання, міський Палац естетичного виховання, Будинок дитячої та юнацької творчості Приморського району, Будинок дитячої творчості Кальміуського району, Будинок дитячої та юнацької творчості Лівобережного району, міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді. З початку нового навчального року педагоги та викладачі вищевказаних позашкільних закладів  проводять набір дітей у секції, гуртки та клуби.

    Міський Центр позашкільної роботи за місцем мешкання – позашкільний навчальний заклад, у якому  діє секція волейболу, футболу, тхеквандо,  вільної боротьби, карате, секція настільного тенісу та баскетболу,  секція загальної фізичної підготовки,  секція дитячого фітнесу, хореографічні та вокальні гуртки, гурток психології. Позашкільний заклад знаходиться за адресою: вул. Троїцька, 22; контактний телефон: 52-83-66.

      Міський Палац естетичного виховання – позашкільний заклад,  який здійснює свою роботу за наступними напрямками: художньо-естетичний, науково-технічний, соціально-реабілітаційний, гуманітарний – ці напрямки представлені 33 творчими колективами, серед яких гуртки української, англійської мови, ритміка, хореографічні гуртки, вокально-хорові колективи, ансамблі естрадної пісні, вокально-хореографічні колективи, театральна студія. Заклад знаходиться за адресою: Пр. Металургів, 19; контактний телефон: 33-30-70.

     Будинок дитячої та юнацької творчості Приморського району – позашкільний заклад, робота якого спрямована на розвиток дітей у сфері декоративно-ужиткової творчості, образотворчого мистецтва, хореографічного мистецтва, в’язання, вишивання, тренінгових курсів, курсів навичок читців. Заклад знаходиться за адресою: вул. Чорноморська, 17; контактний телефон: 37-10-54.

     Будинок дитячої творчості Кальміуського району – позашкільний заклад, який веде свою роботу  у напрямку театральної, хореографічної, вокальної,  циркової творчості, у закладі діє прес-центр,  фотостудія, школа раннього розвитку, театр-студія, гурток сценічної мови та конферансу. Заклад знаходиться за адресою:           вул. Семашко, 16; контактний телефон: 39-51-28.

     Будинок дитячої та юнацької творчості Лівобережного району – позашкільний заклад, робота якого організована у наступних напрямках: хореографічне мистецтво, гурток канзаші, театр мод, студія образотворчого мистецтва, модельна майстерня, гурток художньої вишивки, гурток паперопластики та пластилінового живопису. Заклад знаходиться за адресою: вул. Азовстальська, 32; контактний телефон: 22-13-94.

   Міський Центр науково-технічної творчості науково-технічної молоді – позашкільний заклад, у якому функціонують: гурток юних фотоаматорів, гурток технічного макетування, гурток початково-технічного моделювання, гурток радіозв’язку, гурток декоративно-ужиткової творчості, гурток судномоделювання,  еколого-натуралістичний гурток. Заклад знаходиться за адресою: б-р. Морський, 50; контактний телефон: 23-32-75.

    У кожному позашкільному закладі міста працюють професійні педагоги та викладачі, які займаються виявленням, розвитком та підтримкою юних талантів, стимулюванням творчого самовдосконалення дітей та юнацтва; допомагають у  професійному самовизначенні і творчій самореалізації молоді, формують у дітей національну самосвідомість, активну громадянську позицію, прагнення до здорового способу життя, підвищення якості знань учнів, розвитку мислення, творчого потенціалу на основі особистісно-орієнтованого підходу в навчанні. Педагоги та викладачі забезпечують  участі обдарованих і талановитих дітей у різнорівневих конкурсах, фестивалях, виставках, оглядах.

    Запрошуємо усіх бажаючих дітей приєднатися до творчих колективів позашкільних закладів нашого міста.

1 / 1

Please reload

 

Донецький національний медичний університет запрошує випускників шкіл на День відкритих дверей, який відбудеться 11.03.2017 року о 12.00 за адресою: пр. Металургів,150  ПК «Металургів».

Барометр професій

 

Ознайомча профоріентаційна практика школярів "Осінь-2016" для 8,9,10,11 класів

 

Дистанційні курси на базі центру довузівської підготовки Маріупольського державного університету

 

Методичні рекомендації щодо проведення бесід з учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.
 

Американська освіта від тепер доступна кожній українській дитині!
 

Сім кроків для отримання українського атестату та вступу до ВНЗ України у 2016 році
 

Советы родителям по адаптации детей к новым условиям жизни
 

«Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» від 26.08.2002 №1243, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2016 №17
 

Щодо спалаху поліомієліту в Україні
 

Національний університет державної податкової служби України запрошує на день відкритих дверей
 

Про роботу сайту управління освіти Маріупольської міської ради
 

Керівникам навчальних закладів, учителям, учням 11-х класів, батькам
 

Памятки для населения при угрозе или возникновении ЧС
 

До уваги мешканців міста
 

Електронні підручники
 

Объявление о порядке оформления субсидий
 

До уваги!
 

Информация управления образования об организации 3 смены пришкольных лагерей.
 

Пам’ятка для отримання дозволу на перетин лінії розмежування з метою проходження ДПА та здачі ЗНО
 

Центр довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Маріупольського державного університету Оголошує набір на парні та індивідуальні заняття з іноземних мов
 

Центр довузовской подготовки и работы с иностранными студентами Мариупольского государственного университета Проводит набор на 10-месячные курсы для подготовки абитуриентов к внешнему тестированию и поступлению в высшие учебные заведения Украины
 

Набор в школу "Полиглот"
 

© 2020 Департамент освiти Маріупольської мiської ради

2020-01-28_19-48-23.png

м. Маріуполь, пр. Миру, 70


e-mail: marosvita2015@ukr.net

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now