Батьківський  форум

Анонси подій, оголошення

25.09.2019

Щодо інформування про можливість участі у тренінгу «Роль батьківської спільноти в реформі освіти»

В межах конкурсу міні-проектів «Лідери інновацій», який громадська організація «Фонд розвитку Маріуполя» впроваджує  спільно з Маріупольською міською радою, заплановано проведення тренінгу «Роль батьківської спільноти в реформі освіти».

Захід розрахований на представників активної батьківської громадськості, батьківських комітетів класів та шкіл, а також освітян, які мають бажання поглибити знання з педагогіки партнерства. Тренер - Сергій Дятленко, експерт з питань освіти програми "U-LEAD з Європою".

В межах навчального курсу заплановано:

1)    Розкрити питання особливостей освітньої реформи та можливостей, які вона відкриває перед учасниками освітнього процесу.

2)    Дати відповіді на питання, що хвилюють батьків щодо освіти їх дітей, зняти соціальну напругу.

3)    Розповісти батькам про їх роль у освітньому процесі та можливості впливу на нього.

4)      Ознайомити з порядком формування Піклувальної ради.

Тренінги відбудуться 22 та 23 жовтня 2019 року, на базі громадської організації "Фонд розвитку Маріуполя" (пров. Нахімова, 6). 

Для участі в одному з двох тренінгів необхідно зареєструватися до 13 жовтня через електронну форму https://cutt.ly/VwM2iCp. Результати відбору стануть відомі до 18 жовтня.

26.10.2016

Засідання батьківського форуму

З метою вироблення усвідомленої взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу для покращення якості життя та навчання учнів на базі технічного ліцею вперше пройшов батьківський форум. У форумі прийняли участь голови батьківських комітетів 64 навчальних закладів міста. Учасники форуму активно працювали протягом двох годин. Розглядалися питання суспільно значущих інтересів батьківської громадськості та органів місцевого самоврядування для вирішення найбільш важливих питань розвитку освіти в місті, забезпечення безпеки і захисту прав дітей, залучення батьківської громадськості для вирішення стратегічних завдань за напрямками: просвітницька діяльність, інновації, формування іміджу навчального закладу, адвокація, партнерство, фандрайзинг.

         Учасники ознайомилися з проектом положення про батьківський комітет, виробили та прийняли рішення форуму. Наприкінці роботи було обрано членів міського батьківського комітету з числа найбільш активних учасників форуму, які одразу взялися за організацію роботи комітету. Батьківська спільнота впевнена, що шляхом спільної діяльності педагогічної та батьківської громадськості  якість освіти в місті покращиться.

1 / 1

Please reload

Документи

03.10.17р.

Положення

Положення про батьківський благодійний фонд навчального-виховного закладу в рамках співпраці Маріупольської міської ради та батьківської громадськості навчальних закладів міста Маріуполя «Відповідальне батьківство»

08.01.17р.

Пам'ятка

Пам'ятка батькам які планують здійснити благодійний внесок до навчального закладу. 

Документ затверджено на спільному засіданні ради керівників освітніх закладів міста та міської батьківської ради

04.11.16р.

Список

Міська батьківська рада

26.10.16р.

Резолюція

Резолюція І-ого Міського форуму батьківської громадськості

21.10.16р.

ПОЛОЖЕННЯ

ПОЛОЖЕННЯ (проект)  про Міську батьківську раду

24.10.16р.

Програма проведення форуму

Програма проведення І міського форуму батьківської громадськості «Розвиток державно-суспільної моделі в системі освіти міста»

1 / 1

Please reload

© 2020 Департамент освiти Маріупольської мiської ради

2020-01-28_19-48-23.png

м. Маріуполь, пр. Миру, 70


e-mail: marosvita2015@ukr.net

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now